منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

بازیگر یا خواننده کره ای مورد علاقه خود را به صورت زنده در اینستاگرام تصور کنید و با هیجان شروع به تماشای آنها کنید. ولی تو اصلا نمیفهمی چی بهت میگه. ممکن است چند کلمه یا جمله از کلمات او را بفهمید، اما نتوانید همه چیزهایی که او می گوید را درک کنید. از طرف دیگر، همه محتوای تولید شده به زبان کره ای زیرنویس ندارند و ممکن است متوجه نشوید که یکی از آهنگ ها یا فیلم های مورد علاقه خود چه می گوید.

اگر به زبان کره ای علاقه دارید، چرا خودتان آن را یاد نمی گیرید؟ اگر فکر می کنید یادگیری زبان کره ای دشوار است، نگران نباشید. خوشبختانه اپلیکیشن ها و برنامه های خوب زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند زبان کره ای را خیلی سریع و آسان یاد بگیرید.

چرا استفاده از برنامه های زبان کره ای بهتر است؟

حتی اگر الفبای کره ای را حفظ کرده باشید، باز هم باید دایره لغات خود را افزایش دهید تا بتوانید به طور صحیح و آسان به زبان کره ای ارتباط برقرار کنید. بدون دایره لغات بزرگ، درک آنچه به زبان کره ای می شنوید یا می خوانید برای شما دشوار خواهد بود.

برای تسلط بر زبان کره ای و برقراری ارتباط موثر، باید لغات زیادی را بدانید و می توانید این لغات را از طریق این اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای یاد بگیرید. اگرچه روش های دیگری مانند کلاس رفتن و کتاب خواندن در این راه به شما کمک زیادی می کند. اما اپلیکیشن های موبایل به شما این امکان را می دهند که در هر زمان و مکان به روند یادگیری ادامه دهید. به هر حال، همه ما زمان زیادی را صرف تلفن هایمان می کنیم، پس چه بهتر که از آن زمان برای یادگیری زبان جدیدی مانند کره ای استفاده کنیم.

هر زبانی را در اینجا به صورت رایگان بیاموزید

همه برنامه های یادگیری زبان کره ای یکسان نیستند. برخی از آنها بر تقویت و بهبود مهارت های گفتاری شما تمرکز می کنند، در حالی که برخی دیگر بیشتر بر گرامر تأکید دارند. تعدادی اپلیکیشن برای آموزش الفبای کره ای ساخته شده است که Hangeul نام دارد. اگر اولویت شما افزایش دایره لغات است، باید به دنبال اپلیکیشنی باشید که برای این کار مناسب باشد.

بهترین برنامه ها برای یادگیری زبان کره ای

خوشبختانه، بسیاری از برنامه های خوب وجود دارد که به شما در یادگیری لغات کره ای کمک می کند. ما لیستی از بهترین برنامه ها را برای شما آماده کرده ایم که می توانید از بین آنها برنامه مناسب خود را انتخاب کنید.

به طور کلی، برنامه‌های Drops و Mondly با استفاده از روش‌های بصری مفید، لغات و واژگان جدیدی را به شما آموزش می‌دهند. اگر شما هم می خواهید کره ای را با بازی و سرگرمی یاد بگیرید، اپلیکیشن های Ling یا Duolingo را پیشنهاد می کنیم. برنامه های LingoDeer و Memrise ضمن آموزش زبان کره ای، شما را با فرهنگ کره نیز آشنا می کند.

اگر فکر می کنید بهتر از هر روش دیگری می توانید زبان را با فلش کارت یاد بگیرید، بهتر است سراغ برنامه های Quizlet یا Anki بروید.

حال بیایید نگاهی دقیق تر به ویژگی ها و قابلیت های هر یک از این اپلیکیشن ها بیندازیم.

۱- اپلیکیشن زبان ضخیم

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

هم بزنید

اپلیکیشن Fat Language در حال حاضر یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای در ایران است که از روشی اثبات شده و کاملا موثر استفاده می کند که به طور همزمان قدرت بهبود حافظه را افزایش می دهد. در واقع در 80 درس ویدیویی کاربردی ترین مکالمات روزمره را به زبان کره ای خواهید آموخت.

در عین حال وقتی جمله یا عبارتی را می شنوید، می توانید آن جمله را با معنی آن به زبان فارسی ببینید. توجه داشته باشید که تفاوت این برنامه با سایر برنامه های آموزشی کره ای که توسط فارسی زبانان ایجاد می شود با سایر اپلیکیشن های خارجی مانند Mamraiz این است که برنامه های فارسی دارای محیط فارسی کامل هستند و همزمان معنی و ترجمه را به شما نشان می دهند.

توابع اساسی:

 • روش کاملاً اثبات شده و علمی است
 • مفیدترین و رایج ترین عبارات و واژگان زبان کره ای را بیاموزید
 • درس های کوتاه و تکراری

دانلود: آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد با 32 درس رایگان PDF

2- قطره

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

فقط با صرف 5 دقیقه در روز می توانید کلمات کره ای جدید را از طریق بازی کلمات و تصاویر زیبا در اپلیکیشن Drops یاد بگیرید. از آنجایی که یادگیری این برنامه یک تداعی بصری برای شما ایجاد می کند، فرآیند یادگیری برای شما موثرتر و جالب تر خواهد بود.

یادگیری زبان کره ای با اپلیکیشن Drops بسیار آسان است. شما فقط باید کلمات را با تصاویر مربوطه مطابقت دهید و بالعکس. علاوه بر این، راهنمای تلفظ کلمات نیز نحوه تلفظ صحیح هر کلمه را به شما آموزش می دهد. به این ترتیب نه تنها لغات و معنی آنها را یاد می گیرید، بلکه با تلفظ صحیح آنها نیز آشنا می شوید.

برنامه Drops علاوه بر آموزش الفبای کره ای یا هانگول، مکالمات مرتبط با موضوعات مختلف مانند احوالپرسی، سفر، غذا، موسیقی و … را نیز به شما آموزش می دهد. این برنامه فقط بر آموزش واژگان تمرکز دارد و به گرامر نمی پردازد.

توابع اساسی:

 • طراحی بصری زیبا و دلنشین
 • آموزش لغات کره ای از طریق تصاویر و بازی های حافظه
 • تمرینات کوتاه و سرگرم کننده

3- کاربرد Ling-Ling

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

اپلیکیشن لینگ با انواع بازی ها، تست ها، تمرین ها و نکات مفید، زبان کره ای را به روشی به شما آموزش می دهد که اصلا خسته کننده نیست. اگرچه این اپلیکیشن از بازی های آموزشی مختلفی استفاده می کند، اما این بازی ها اصلا ساده و بی معنی نیستند و نه تنها کلمات و عبارات، بلکه عبارات و جملات ابتدایی را نیز به شما آموزش می دهند. با اپلیکیشن لینگ نیازی نیست زمان زیادی را برای یادگیری زبان کره ای صرف کنید! با صرف تنها 10 دقیقه در روز، می توانید هر روز در این زمینه پیشرفت کنید.

علاوه بر این، اپلیکیشن لینگ نکات گرامر را نیز به شما آموزش می دهد. این برنامه برای مبتدیان و افراد متوسط ​​که به دنبال روشی سرگرم کننده و جالب برای یادگیری هستند بسیار مناسب است.

توابع اساسی:

 • تمرینات کوتاه 10 دقیقه ای
 • بازی ها و چالش های تعاملی و سرگرم کننده
 • چت بات برای افزایش دایره لغات و بهبود مهارت های مکالمه

ترفند جالب: بهترین راه برای بهبود کیفیت عکس های شما

4- موندلی

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

Mandalay یکی از آن برنامه هایی است که به جای کلمات بر یادگیری عبارات تمرکز می کند، بنابراین به شما کمک می کند خیلی سریع کره ای صحبت کنید. Mondly این عبارات را در چارچوب مکالمات مختلف به شما آموزش می دهد. کلیپ های صوتی با لهجه بومی یکی از نقاط قوت این برنامه است. به این ترتیب نه تنها کلمات جدید را یاد می گیرید، بلکه تلفظ آنها را بی عیب و نقص یاد می گیرید.

آموزش لغات کره ای در اپلیکیشن Mandalay در قالب 50 موضوع مختلف ارائه می شود و شما را برای موقعیت های مختلفی که ممکن است در آن قرار بگیرید آماده می کند. یکی دیگر از ویژگی های خوب این برنامه پوشش کامل مهارت های مختلف شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن کره ای است و گرامر را نیز به شما آموزش می دهد.

توابع اساسی:

 • آموزش کلمات و عبارات جدید از طریق مکالمه
 • موضوعات مختلف برای یادگیری
 • آموزش گرامر، واژگان و جنبه های مختلف زبان کره ای

5- سنگ روزتا

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

Rosetta Stone یکی از معروف ترین اپلیکیشن های یادگیری زبان است که هم واژگان و هم گرامر کره ای را به شما آموزش می دهد. میلیون ها نفر در سراسر جهان از این برنامه برای یادگیری زبان های مختلف استفاده می کنند. این برنامه سطوح مختلفی دارد و از پایه به شما آموزش داده می شود. با Rosetta Stone می توانید هر چهار مهارت اصلی صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن کره ای را بهبود ببخشید. البته در حالی که این برنامه برای یادگیری لغات و گرامر کره ای عالی است، اما اگر الفبای کره ای (هانگول) را نخوانید، کار با Rosetta Stone برای شما سخت خواهد بود.

توابع اساسی:

 • درس های کوتاه و مفید با نکات مهم
 • آموزش جامع برای زبان آموزانی که با هانگول آشنا هستند.
 • آموزش تلفظ و لهجه بومی کره ای

دانلود: 7 نرم افزار حرفه ای ویرایش عکس برای کامپیوتر

6- ممریس

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری لغات و بهبود مهارت های گفتاری کره ای، Memrise است. اپلیکیشن Mamraiz بیش از 3000 کلمه و عبارت کره ای مرتبط و رایج را به شما آموزش می دهد و با ارائه بیش از 10000 کلیپ صوتی و تصویری به شما کمک می کند زبان کره ای را با لهجه و تلفظ مردم محلی یاد بگیرید.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب اپلیکیشن ممرز این است که می توانید آموزش هایی را خودتان به آن اضافه کنید و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. در عین حال امکان استفاده از درس های کاربران دیگر نیز وجود دارد. به این ترتیب می توانید به کلمات اساسی، عامیانه، افعال، دستور زبان و بسیاری موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

توابع اساسی:

 • کلمات و عبارات کره ای جدید را برای استفاده در مکالمات واقعی یاد بگیرید
 • کلیپ های صوتی و تصویری با لهجه بومی کره ای
 • دوره های چند سطحی برای زبان آموزان با مهارت های مختلف

7- لینگوگوزن

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

LingoDeer یکی از خلاقانه ترین برنامه های یادگیری زبان کره ای است که کلمات و عبارات مهم را به روش های سرگرم کننده به شما آموزش می دهد. فلش کارت واژگان، فایل های صوتی لهجه بومی، نکات گرامری و داستان های جالب برای یادگیری فرهنگ کره ای از جمله ویژگی های مفید این برنامه است. همچنین یک راهنمای جامع برای یادگیری هانگول برای مبتدیان دارد.

دوره Lingudir دارای دو سطح است که هر کدام شامل 6 درس است و کلمات مربوط به زندگی روزمره، سفر، اعداد، تاریخ ها، روال ها، افتخارات، آرزوها و موارد دیگر را به شما آموزش می دهند. همچنین درس هایی در زمینه آموزش مکالمه و برقراری ارتباط با دیگران وجود دارد که در مکالمات به شما کمک زیادی می کند.

توابع اساسی:

 • دوره های آموزشی جالب با توضیحات مفصل و مفید
 • دو سطح مناسب برای آموزش عمیق لغات و لغات مهم
 • آموزش تلفظ صحیح کلمات با لهجه بومی

بسیار کاربردی: رنگ آمیزی ویدیوهای قدیمی با هوش مصنوعی

8- دولینگو

 • دانلود برای اندروید
 • دانلود برای آیفون

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

Duolingo دوره های زبان کره ای خود را در سال 2017 راه اندازی کرد و حق در این زمینه بسیار موفق بوده است. از زمان نگارش این مقاله، نزدیک به 11 میلیون زبان آموز فعال در حال یادگیری زبان کره ای در این برنامه هستند و مطمئناً این تعداد هر روز افزایش می یابد.

البته با وجود اینکه Duolingo لغات و عبارات کره ای زیادی را به شما آموزش می دهد، برای گسترش دایره لغات خود مجبور نیستید خود را به این اپلیکیشن محدود کنید و توصیه می کنیم از برنامه های دیگر نیز استفاده کنید.

رابط کاربری و سیستم تکرار مورد استفاده در اپلیکیشن Duolingo شما را وادار می‌کند که کلمات را به حافظه بلندمدت خود اختصاص دهید و از آنجایی که برای حفظ آن کلمات پاداش دریافت می‌کنید و سطح شما برای یادگیری بیشتر افزایش می‌یابد، تشویق و انگیزه می‌شوید. Duolingo زبان کره ای را به روشی جذاب و سرگرم کننده به شما آموزش می دهد که هرگز از آن خسته نخواهید شد.

توابع اساسی:

 • رابط کاربری جذاب و قدرتمند
 • درس های کوتاه و مفید 5 دقیقه ای
 • مکمل مناسب برای سایر منابع زبان

نکات مهم برای یادگیری زبان کره ای

1- هانگول را یاد بگیرید

همانطور که قبلا گفتیم هانگول (한글) الفبای زبان کره ای است و اگر قصد یادگیری این زبان را دارید، اولین کاری که باید انجام دهید یادگیری هانگول است. اصلا نگران نباش! هانگول بسیار آسان است و می توانید آن را در نیم روز یاد بگیرید. ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد، اما زمانی که به آن دست پیدا کردید، یادگیری مهارت های دیگر مانند خواندن متون کره ای بسیار آسان تر خواهد بود.

2- آهنگ های کی پاپ را بنویسید و ترجمه کنید

اگر از طرفداران کی پاپ هستید، می توانید از علاقه خود برای یادگیری بیشتر زبان کره ای استفاده کنید. بعد از یادگیری هانگول، نوبت به تمرین نوشتن می رسد. نوشتن آهنگ های کره ای روی کاغذ به شما کمک می کند تا به تدریج به زبان کره ای عادت کنید و کار را برای شما آسان تر کند. نوشتن، علاوه بر این، نوشتن به عنوان یک تیر و دانشان به حساب می آید. زیرا تمرین بسیار خوبی برای یادگیری لغات جدید است و همچنین شما را با معنی کلمات مختلف آشنا می کند.

3- اطراف خود را با زبان کره ای احاطه کنید

اگر می خواهید زبان کره ای شما قوی باشد، باید دائماً در معرض این زبان باشید. محتوای کره ای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان کره ای تماشای فیلم های کره ای و گوش دادن به پادکست های کره ای است. با این کار گوش شما به شنیدن زبان کره ای عادت می کند و یادگیری مکالمات روزمره برای شما آسان تر می شود.

YouTube و Spotify پلتفرم های عالی برای یادگیری زبان کره ای هستند. همچنین می توانید فیلم های کره ای را در سایت Vlive تماشا کنید و خود را در معرض این زبان قرار دهید.

رنگ آمیزی عکس های قدیمی با هوش مصنوعی (4 روش برتر)

4- از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

ما به ندرت در هنگام یادگیری یک زبان جدید به شبکه های اجتماعی فکر می کنیم. اما اگر از این پلتفرم ها به درستی استفاده کنید، می توانید پیشرفت زیادی در یادگیری زبان کره ای داشته باشید. برای مثال، می‌توانید حساب‌هایی را که زبان کره‌ای را در اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و فیس‌بوک آموزش می‌دهند، پیدا کرده و دنبال کنید. به این ترتیب پرسه زدن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اتلاف وقت و کار بیهوده ای نخواهد بود.