منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 8 راه برای افزایش اعتماد به دامنه سایت شما

8 راه برای افزایش اعتماد به دامنه سایت شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با مطالعه این مقاله می توانید به طور کامل و جامع با دامنه اتوریتی سایت Domain Author آشنا شوید.

از طرفی می توانید با عوامل موثر در حوزه سایت و نحوه بهبود آن آشنا شوید.

سلام برتراموز فالوورها 😃👋🏻 با مقاله ای بسیار جامع و کامل در مورد افزایش اتوریتی دامنه وب سایت آمده ایم. معمولا کارشناسان سئو برای سئو سایت و یا استفاده از رپورتاژ سایت به اعتبار دامنه یک سایت توجه ویژه ای دارند. دلیل این امر حساسیت گوگل است و این امر مستقیما بر سئو سایت تاثیر می گذارد. افزایش اعتبار دامنه یک سایت زمان بر است و باید به جزئیات دقت کنید. زیرا می توان گفت یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر دامنه سایت مسئله زمان است.

از سوی دیگر، به خاطر داشته باشید که زمان بندی یک موضوع تغییر ناپذیر است، اما می توان با تغییر برخی پارامترهای سئوی سایت به بهینه سازی زمان بندی کمک کرد. به عنوان یک کارمند سئو، باید دامنه یک سایت را از چندین جنبه بررسی کنید. اولین چیزی که باید بررسی شود میزان برندینگ انجام شده در دامنه سایت است. در برخی موارد، تغییر کامل دامنه بسیار بهتر از تغییر حاشیه های ایجاد شده در اطراف یک دامنه خاص است. با ما همراه باشید زیرا در قسمت های بعدی به صورت کامل و جامع به این موضوع می پردازیم.

در نهایت، باید با توجه به دانش فعلی سئو، شروع به تغییر پارامترهای کلیدی سایت کنید. به عنوان مثال، زمانی که شما دانش و اطلاعات کافی در مورد استراتژی گوگل، در مورد برچسب ها و برچسب های گمراه کننده ندارید. در این صورت شما برای افزایش اعتماد دامنه سایت خود هزینه می کنید اما به نتیجه مطلوب نمی رسید، آموزش سئو می تواند کمک خوبی برای شما باشد.

دامنه سایت چیست؟

بهترین راه برای افزایش اعتماد به دامنه سایت، شناخت درست آن در وهله اول است. زمانی که درک شما از آدرس دامنه وب سایت کامل و جامع باشد، مشکلی برای تغییر استراتژی یا اجرای یک استراتژی اضافی برای افزایش اعتبار دامنه وب سایت نخواهید داشت. دامنه یک آدرس خاص است که در قسمت URL سایت وارد می شود. این آدرس جایگزینی برای پروتکل اینترنت یا آدرس IP است. هر دامنه از سه بخش اصلی تشکیل شده است. پیشوند، دامنه و پسوند.

برای مثال https://bartaramouz.ir/ در قسمت اول پسوند سایت یا https قرار دارد. این قسمت معمولا به نوع شبکه ارتباطی و همچنین امنیت سایت می پردازد. قسمت دوم سایت دامنه سایت است. در نهایت پسوند آن IR است. گسترش سایت شما تاثیر زیادی بر اعتبار آن دارد. به عنوان مثال، پسوند IR یک افزونه داخلی است و در مورد پنالتی های گوگل، برخی از سرویس های گوگل شامل سایت شما نمی شوند. با توجه به نوع سایت خود می توانید از پسوندهای مختلفی استفاده کنید. در بخش های بعدی نگاهی دقیق تر به این موضوع خواهیم داشت.

چرا تأیید اعتبار دامنه مهم است؟

Domain Authority مطالعه قدرت یک دامنه معین از جنبه های مختلف است. تا جایی که اعتبار دامنه یک سایت بهتر و مرتبط تر باشد، در این صورت اعتبار نگارش آن بالاتر است و از طرفی سئوی آن بسیار ساده تر است. به همین دلیل است که وقتی تبلیغات یک سایت را بررسی می کنید، معمولا اولین چیزی که بررسی می کنید امتیاز اعتبار دامنه سایت است. البته این مبحث در دوره آموزشی صفر تا صد گزارش به صورت کامل و جامع تدریس می شود. اما اگر بخواهیم به بحث تبلیغات نگاه کنیم باید به استراتژی کلان سئو اشاره کنیم.

هنگام کار بر روی طراحی پلن سئو سایت، باید نقاط قوت و ضعف سایت را بدانید و برای آن برنامه ریزی کنید. اگر دامنه ضعیف است، استراتژی شما باید افزایش اعتبار دامنه باشد. اما اگر دامنه سایت قوی است باید برای برندینگ و همچنین لایه های تخصصی سئو سایت برنامه ریزی کنید. بنابراین، زمانی که شرکت های بازاریابی دیجیتال به دنبال استخدام یک سئوکار هستند، سایت های موجود در رزومه خود را از نظر اعتبار دامنه بررسی می کنند.

نحوه افزایش اعتبار دامنه سایت “مروری بر استراتژی های برتر برای افزایش اعتبار دامنه سایت”

دانش شما از سئو و همچنین درک شما از دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا برنامه ای مناسب برای افزایش اعتبار دامنه سایت خود داشته باشید. نکات این مقاله می تواند دامنه سایت شما را بهبود بخشد. اما به عنوان یک سئو باید بررسی کنید که کدام ترکیب از استراتژی ها برای شما مناسب تر است. اگر در مورد هر بخش سوال یا چالشی دارید، می توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید. در این صورت همکاران ما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

1. بررسی کلیدواژه های اصلی و همسویی آنها با حوزه کاری خود

هنگامی که با یک کارفرما در مورد سایت آنها صحبت می کنید، آنها معمولاً می خواهند که برای بسیاری از کلمات کلیدی رتبه بالایی داشته باشد. اما او از قدرت سایت خود و همچنین رقبای خود آگاه نیست. معمولا مبتدیان سئو ساده ترین کلمات را انتخاب می کنند تا پروژه را از دست ندهند و سئو را شروع کنند. در این صورت معلوم است که نتیجه چیست. این سایت برای کلمات کلیدی با کیفیت پایین رتبه بالایی دارد و این مشکل بر فروش و برند آن نیز تاثیر می گذارد.

اما یک سئوکار حرفه ای معمولا به دنبال کلمات کلیدی پر تقاضا برای افزایش اعتبار دامنه سایت می گردد. سپس به دنبال بهینه سازی سایت برای رقابت با رقبا در این زمینه است. یکی از مهم ترین و اساسی ترین راهکارها برای افزایش اعتبار دامنه سایت، کسب رتبه بالا برای کلمات کلیدی دشوار و بالا است. البته به خاطر داشته باشید که هنر شما به عنوان یک سئو، استفاده از کلمات کلیدی طولانی و سپس کوتاه است. حتی شما می توانید از ابزارهای موجود در سایت های خارجی برای افزایش دقت و اعتبار کار خود استفاده کنید.

البته برای رسیدن به این هدف، داشتن زبان انگلیسی قوی ضروری است. در این صورت افزایش اعتبار دامنه سایت برای شما بسیار آسان خواهد بود. اگر زبان انگلیسی خوبی ندارید پیشنهاد می کنیم از آموزش زبان انگلیسی بهترین هنرجو استفاده کنید. از طرف دیگر، به خاطر داشته باشید که یافتن کلمات کلیدی اصلی بدون ابزار مهمی مانند Keyboard Planer بسیار دشوار خواهد بود. اگر کلمات خود را به درستی انتخاب نکنید، راهکارهای زیر برای شما کارساز نخواهد بود.

نوشتن 8 راه برای افزایش اعتماد دامنه سایت برای اولین بار در برتر آموز. به نظر می رسد.