منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ChatGPT چیست؟ تاثیر هوش مصنوعی بر سئو و تولید محتوا

ChatGPT چیست؟ تاثیر هوش مصنوعی بر سئو و تولید محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ChatGPT چیست؟ تاثیر هوش مصنوعی بر سئو و تولید محتوا

ChatGPT یک هوش مصنوعی جدید است که اخیراً سر و صدای زیادی به پا کرده است. بسیاری از وب مسترها از این هوش مصنوعی جدید می ترسند و بسیاری از متخصصان سئو از آن برای بهبود کار روزانه خود استفاده می کنند. حال سوال این است که ما باید جزو این افراد در کدام دسته باشیم؟ ترسیدن یا شادی؟!

ChatGPT چیست؟

ChatGPT یک ربات هوشمند جدید است که کارهای جالبی انجام می دهد. یعنی به سوالات شما پاسخ می دهد. روز به روز هوشمندتر خواهد شد. این می تواند برای هر کسی که حرفه ای دارد ترسناک باشد. این ChatGPT جای من را در این دنیا نمی گیرد.

برای دسترسی به ChatGPT، به سادگی وارد chat.openai.com شوید. برای ثبت نام در این سرویس نیاز به شماره همراه دارید و طبیعتاً نمی توان از شماره های ایرانی در این سرویس استفاده کرد. بنابراین بهتر است شماره موبایل را در خارج از ایران تهیه یا اجاره کنید.

پس از ثبت نام فرم چت برای شما نمایان می شود و اکنون هر سوالی دارید می توانید از این ربات هوشمند بپرسید.

تویوتا بهتره یا بی ام و؟ در مورد ChatGPT نظر دهید

اگر سوالات جنجالی از این ربات بپرسید به درستی و عاقلانه به شما پاسخ می دهد. مثلا از ChatGPT پرسیدم تویوتا یا بی ام و بهتره؟ و اینگونه به سوال من پاسخ داد:

سوالات چالش برانگیز از ChatGPT بپرسید
سوالات چالش برانگیز از ChatGPT بپرسید

پاسخی که ممکن است از زبان یک فرد متمدن و آگاه بشنوید. 🙂 یک پاسخ متفکرانه و منطقی.

برنامه نویسی با استفاده از ChatGPT

اکنون می‌خواهم ChatGPT برنامه‌ای بنویسد که بتواند حسگر حرکتی را با استفاده از اپل هوم کیت و بردهای آردوینو تشخیص دهد. نتیجه این خواهد شد. 🙂

نوشتن کد برنامه با استفاده از ChatGPT
نوشتن کد برنامه با استفاده از ChatGPT

پس شکی نیست که با هوش مصنوعی قدرتمند روبرو هستیم.

تاثیر هوش مصنوعی بر سئو و تولید محتوا

حالا بریم سراغ سوال اصلی. آیا این ربات هوش مصنوعی آینده جهان را در اختیار خواهد گرفت؟ قطعا بله. آیا آینده ما را نابود خواهد کرد؟ قطعاً بله و نه! بله، اگر مانند یک ربات هستید. اگر خلاق باشید نه

به نظر من خلاقیت همه چیز است و اگر خلاقیت نداشته باشد باید از هوش مصنوعی بترسد. زیرا ChatGPT می تواند سریعتر از شما محتوا ایجاد کند. اما اگر خلاق باشید، بعید است که هوش مصنوعی جایگزین شما شود. زیرا به هر حال کامپیوترها می توانند دقیقتر و سریعتر از انسانها فکر کنند. اما آنها نمی توانند مانند انسان فکر کنند! خلاقیت بسیار مهم است. در هر منطقه. چه سئو، تولید محتوا، ویرایش، گرافیک و هر زمینه ای که در آن تخصص دارید.

نتیجه

اگر خلاق باشید، هوش مصنوعی به کمک شما می آید. هوش مصنوعی قرار است محتوا، پاسخ به سوالات، پشتیبانی فنی، فروش محصول، تولید گرافیک، ویرایش ویدئو، تولید ویدئو و به طور خلاصه همه چیز را برای شما ایجاد کند. پس منتظر دنیای جدید باشید.

دنیایی که در آن ربات ها کارهای زیادی انجام خواهند داد. کمتر نیازی به انجام کارهای روتین و بی حوصلگی وجود دارد، فقط خلاقیت و تفکر حرف اول را می زند.