منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Kadence Amplify: تسلط بر هنر ایجاد یک وب سایت موثر

Kadence Amplify: تسلط بر هنر ایجاد یک وب سایت موثر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Kadence Amplify: تسلط بر هنر ایجاد یک وب سایت موثر

خلاصه Kadence Amplify

در روز پنجشنبه، 16 مارس 2023، تیم Kadence اولین رویداد Kadence Amplify را برگزار کرد. این رویداد سخنرانانی را از سراسر جامعه Kadence و همچنین جامعه بزرگ وردپرس گرد هم آورد تا دانش خود را در مورد چگونگی موفقیت بیشتر با حضور آنلاین ما با استفاده از WordPress و همچنین Kadence به اشتراک بگذارند. در مجموع، ما 12 سخنران از سراسر جامعه داشتیم که بن ریتنر، بنیانگذار Kadence، روز را با پیش نمایشی از نسل بعدی ساختمان ها با بلوک های Kadence، از جمله ادغام هوش مصنوعی (AI) به پایان رساند.

از زمان نگارش این مطلب در روز دوشنبه پس از رویداد، بیش از 4000 نفر حداقل بخشی از Kadence Amplify را تماشا کرده اند که بسیار فراتر از انتظارات ما است. ما از هر یک از سخنرانان برای به اشتراک گذاشتن دانش خود با جامعه Kadence سپاسگزاریم. و از کسانی که در جلسات شرکت کردند، از اینکه برای روزهای پرمشغله خود وقت گذاشتید، تشکر می کنم. سوالات و تعاملات شما به رویداد و تجربه بسیار افزوده است.

اگر می خواهید تمام روز را تماشا کنید، دو آهنگ وجود دارد. می‌توانید با آهنگ 1 یا آهنگ 2 شروع کنید. اما ما همچنین می‌خواستیم یک نمای کلی سریع از هر جلسه با برخی نکات برجسته به شما ارائه دهیم تا بتوانید همانطور که برنامه‌هایتان اجازه می‌دهد در آن غواصی کنید. همه پیوندهای زیر به مهر زمانی نزدیک شروع هر جلسه منتهی می شوند.

Maestro Stevens: قیف های فروش خود را تازه کنید: یک نصب برای کنترل همه آنها

استاد استیونز تکنیک خود را برای ساخت قیف فروش با استفاده از Kadence، SureCart و WP Landing Kit به اشتراک گذاشت. این یک نگاه جالب به فرآیندی است که می تواند زمان زیادی را در ایجاد جریان فروش و پرداخت صرفه جویی کند. ارائه استاد نه تنها آموزنده بلکه بسیار سرگرم کننده و جذاب است. Maestro برنده بهترین جلوه های صوتی هر ارائه زنده وردپرس است. ارائه استاد را اینجا ببینید.

پیتر اینگرسول: یک ارائه اسلاید در Kadence بسازید

استفاده از وردپرس برای نمایش اسلاید مزایای زیادی دارد و پیتر اینگرسول به ما نشان می دهد که چگونه این کار را با استفاده از وب سایت Kadence خود انجام دهیم. ارائه اسلاید خود را فوراً در دسترس مخاطبان خود قرار دهید، ارزش بیشتری برای سخنرانان می‌افزاید، و به آنها امکان می‌دهد بهتر با یکدیگر همکاری کنند، انعطاف‌پذیرتر طراحی کنند، اسلایدهایی را در دسترس ربات‌های موتور جستجو قرار دهند و موارد دیگر. برای ساختن عرشه ارائه بعدی وردپرس خود، جلسه پیتر را تماشا کنید.

Spencer Foreman: سایت های عضویت سودآور را در چند دقیقه با Kadence راه اندازی کنید

اسپنسر فورمن مدتی است که در فضای وردپرس بوده است. تجربه و دیدگاه او منحصر به فرد است و استراتژی و چارچوبی سطح بالا برای کار با وردپرس ارائه می دهد که مهم نیست با وردپرس چه کار می کنید باید در نظر گرفته شود. اغلب وسوسه انگیز است که فقط یک یا مجموعه ای از افزونه ها را برای انجام همه کارهای بزرگ با وردپرس انتخاب کنید، اما اسپنسر توصیه می کند که برای مدیریت و رشد طولانی مدت کارها را تا حد امکان ساده نگه دارید. جلسه اسپنسر را تماشا کنید.

دونا بوتی: استفاده از وب سایت برای جذب مشتریان مناسب

وب سایت شما می تواند یک بروشور زیبا باشد یا می تواند به مشتریان بیشتری کمک کند که بخواهند با شما تجارت کنند. دونا به موارد ضروری برای ایجاد یک وب سایت که نتیجه می دهد نگاه می کند. او همچنین یک راهنمای رایگان ارائه کرد: وقتی نمی دانید چه چیزی را پست کنید. دونا مورد علاقه برخی از اعضای جامعه کادنس بود، آنها اظهار داشتند که ارائه او “پر از طلا” بود. جلسه دونا را تماشا کنید.

رابرت رولی: وضعیت امنیت وردپرس

رابرت یک وکیل امنیتی Patchstack با سالها تجربه در کمک به تعمیر سایت های هک شده و کمک به توسعه دهندگان برای نوشتن کدهای امن تر است. رابرت بینش هایی در مورد وضعیت امنیت وردپرس به ما ارائه می دهد. آیا وردپرس در حال حاضر امن تر از 5 سال پیش است؟ رابرت می گوید بله، به لطف جامعه ای از محققان امنیتی. گزارش کامل Patchstack را دریافت کنید. و جلسه رابرت را تماشا کنید. با پیشینه امنیتی خودم، من و رابرت از همدردی با برخی آسیب پذیری های شناخته شده و تجربیاتمان با آنها لذت بردیم.

Jake Pfohl: چگونه با استفاده از قالب های Wireframe وب سایت هایی 10 برابر سریعتر بسازیم

جیک نشان می دهد که چگونه از کتابخانه قالب مبتنی بر بلوک Kadence، StartBloggingBlocks، برای ایجاد سریع صفحات وردپرس و Kadence استفاده کند. جیک همچنین نشان داد که چگونه می توان به طور موثر از دستورات هوش مصنوعی برای ایجاد بهتر محتوا برای پر کردن این صفحات استفاده کرد. یک جلسه عالی و سریع با یکی از اعضای مورد علاقه ما در جامعه Kadence، جلسه جیک را اینجا ببینید.

داستین هیل: وردپرس نباید کند باشد

اگر در یک انجمن یا گروه وردپرس هستید، دیری نمی‌گذرد که کسی درباره سرعت و عملکرد سؤال می‌کند. داستین تجربه گسترده ای در کمک به صاحبان سایت های وردپرسی برای سرعت بخشیدن به سایت های خود دارد. برای پرسش و پاسخ در این جلسه که بینش‌های عالی‌تری دارد، بمانید. جلسه داستین را اینجا ببینید.

بت هانون: به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید: سایت خود را در دسترس قرار دهید

دسترسی پذیری در حال تبدیل شدن به حیاتی تر می شود زیرا دعاوی حقوقی بر اساس الزامات محل اقامت عنوان 3 ADA است، و بت توضیح می دهد که چیست، چگونه نامه های درخواستی از وکلا را شناسایی کنیم که مشکلات دسترسی را شناسایی می کنند، و صاحبان دارایی چه کارهایی می توانند انجام دهند. وب سایت ها با این قوانین مطابقت دارند. آماده بودن نه تنها برای رعایت قوانین خوب است، بلکه برای تجارت نیز بهتر است. اگر قابلیت دسترسی در رادار شماست، این جلسه را نباید از دست داد. جلسه بت را اینجا ببینید.

Melissa Love: کسب و کار خود را با الگوها و طرح های نیمه سفارشی توسعه دهید

اگر آژانسی را اداره می‌کنید، زمان زیادی است که به دیوار زمان به پول برخورد کنید که جایی برای گسترش کسب‌وکارتان برای شما باقی نمی‌گذارد. ملیسا به شما نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از الگوهای Kadence و Kadence Cloud یک سیستم کاملا مقیاس‌پذیر بسازید تا کسب‌وکار خود را به روی مشتریان جدید باز کنید، کار را سریع‌تر انجام دهید و عقل سلیم را به خدمات مشتریان خود بیاورید. ملیسا پس از ایجاد این استراتژی های موثر برای کسب و کار خود، تجربه و توصیه های خود را به اشتراک می گذارد. جلسه ملیسا را ​​اینجا ببینید.

دیلن هاول: استفاده از Kadence برای سئو

کشف شدن توسط مشتریان بالقوه دلیل حضور ما در اینجاست. دیلن به ما توضیح می دهد که چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو بسیار مهم است و نکاتی در مورد چگونگی بهینه سازی سایت خود برای خوشحال کردن صاحبان موتورهای جستجوگر ما ارائه می دهد. راهنمایی هایی در مورد اینکه Kadence چگونه سایت شما را برای موفقیت در سئو راه اندازی می کند، ارائه می دهد. ارائه دیلن را اینجا ببینید.

آدریان توبی: 5 قیف ضروری که هر آژانسی برای ایجاد مشتری سریع باید بداند برنده می شود

آدریان مدیر عامل Groundhogg است و برخی از قیف‌های آسان برای پیاده‌سازی را ارائه می‌دهد که هر کسب‌وکاری باید پیاده‌سازی کند. نه تنها با استفاده از Groundhogg یک نسخه نمایشی دقیق به شما ارائه می‌کند (اگرچه می‌توانید این کار را با هر ابزار اتوماسیونی انجام دهید)، بلکه به شما ایده می‌دهد که چقدر طول می‌کشد تا راه‌اندازی شود و چه نوع بازدهی در دستگاه خود به دست خواهید آورد. قیف استراتژی قیف بررسی آن برای به دست آوردن این اثبات اجتماعی، و همچنین برخورد مؤثر با بازبین‌های تک ستاره بداخلاق برای کمک به تبدیل آنها به مشتریان راضی بسیار عالی است. جلسه آدریان را اینجا ببینید.

Michel Frechette: بنابراین شما می خواهید یک پادکست راه اندازی کنید

پادکست می‌تواند راهی شگفت‌انگیز برای ایجاد جامعه و ارتباط با مخاطبان شما باشد، و میشل یک مبتکر در فضای پادکست وردپرس است و صداهای بسیاری را به گفتگو می‌آورد. میشل نحوه ورودش به پادکست و فرآیند مدیریت و ایجاد پادکست را به اشتراک گذاشت. با فهرستی از پادکست‌های فعال، میشل برای مدت طولانی در سنگر بوده است و از طریق تجربه آموخته است که چه چیزی موثر است. جلسه میشل را اینجا ببینید.

بن ریتنر: آینده ساختمان بلوک

پس از یک روز کامل جلسات، با بن ریتنر، بنیانگذار Kadence، روز را با پیش نمایشی از آنچه در آینده برای Kadence می آید به پایان رساندیم. بن مقداری از آنچه تیم توسعه Kadence برای آوردن هوش مصنوعی (AI) به کتابخانه های طراحی Kadence روی آن کار می کند را به ما نشان می دهد. چت پر بود از 🤯 همانطور که ما توانستیم نگاهی به ساخت وب سایت با هوش مصنوعی Kadence داشته باشیم. جلسه بن را اینجا ببینید.

یک رویداد سرگرم کننده و موفق

ما از میزبانی این رویداد خوش گذراندیم و از همه سخنرانان و همچنین همه کسانی که برای شرکت در گفتگوی زنده آمده اند بسیار سپاسگزاریم. Kadence Amplify برای ما بسیار سرگرم کننده بوده است و ما برای آینده ساخت با وردپرس هیجان زده هستیم. قطعاً در آینده میزبان رویداد دیگری خواهیم بود و امیدواریم که بتوانید به ما بپیوندید. مطمئن شوید که در لیست پستی ما برای اطلاع از برنامه های زنده آینده و همچنین تمام اخبار تیم Kadence قرار می گیرید.