منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Kadence Blocks Pro اکنون از کف ها پشتیبانی می کند

Kadence Blocks Pro اکنون از کف ها پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Kadence Blocks Pro اکنون از کف ها پشتیبانی می کند

Kadence Blocks Pro از زیر پشتیبانی می کند

در آخرین نسخه Kadence Blocks Pro، پشتیبانی از Pods Framework را اضافه کردیم. پشتیبانی بیشتر در راه است، اما این اولین ادغام قدرت Kadence Blocks و محتوای پویا را در دست بیش از 100000 سایت وردپرس با استفاده از Pods قرار می دهد. این به پشتیبانی Kadence از چارچوب های محتوای پویا، از جمله Advanced Custom Fields، Meta Box، Toolset و غیره می افزاید.

Kadence Blocks Pro اکنون از کف ها پشتیبانی می کند

ما برای افزودن پشتیبانی برای Pods هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظر اضافه کردن قابلیت‌های بیشتر در نسخه‌های بعدی Kadence Blocks Pro هستیم. پشتیبانی Kadence به کاربران Pods این امکان را می دهد که از الگوهای Kadence Elements برای نمایش فیلدهای اضافی ثبت شده توسط Pods استفاده کنند.

Pods چیست؟

Pods Framework یک چارچوب متن باز است که صاحبان سایت وردپرس می توانند به راحتی انواع پست سفارشی، انواع محتوا، طبقه بندی، کاربران، رسانه ها یا نظرات را ایجاد و گسترش دهند. Pods ابزار قدرتمندی است که کنترل فیلدها و داده ها را در دست صاحب سایت قرار می دهد. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چارچوب Pods در سایت آنها بیاموزید.

Kadence چگونه از Pods پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر، Kadence Blocks Pro قادر به تشخیص فیلدهایی است که توسط Pods ثبت شده و توسط کاربران سایت وردپرس پر شده است. در مثال زیر، ما از Pods برای ثبت چند نمونه فیلد اضافی استفاده می کنیم تا به سایت آزمایشی ما اجازه دهیم فیلدهای بیشتری به پست های وردپرس اضافه کند.

طبقه هایی که زمینه های آزمایشی را اضافه می کنند

هنگامی که این فیلدهای اضافی اضافه می شوند، می بینیم که فیلدهای جدیدی در پایین صفحه ویرایش پست wp-admin ما اضافه شده است.

فیلدهایی برای پست های آزمایشی اضافه شد

سپس می توان از داده های پر شده در هنگام ساخت هر آیتم Kadence استفاده کرد. در مثال زیر، ما از یک الگوی Kadence Elements برای کشیدن فیلدهای Pods با استفاده از بلوک متن توسعه یافته استفاده می کنیم.

فیلد سفارشی الگوهای عناصر آهنگ

محتوای پویا وردپرس با Kadence آسان است

مهم نیست که چه نوع محتوای پویا را مدیریت می کنید یا از چه چارچوبی با پست های سفارشی و تصاویر پویا استفاده می کنید، Kadence راه های جدید و خلاقانه ای را برای صاحبان سایت فراهم می کند تا به راحتی محتوای پویا را نمایش دهند. گزینه های ادغام Pods بیشتری در نسخه های آینده در دسترس خواهند بود.

برای دریافت هر چیزی که Kadence ارائه می دهد، از جمله پشتیبانی از Pods و سایر گزینه های محتوای پویا، یک بسته نرم افزاری Kadence را در نظر بگیرید. بسته های Kadence همه چیزهایی را که برای ایجاد سایت های پویا موثر بدون دست زدن به یک خط کد نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

یک بسته کادنس بگیرید