منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند

Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند

Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند

ما پشتیبانی Cloudflare Turnstile را به افزونه Kadence CAPTCHA اضافه کرده‌ایم. این گردان است نامرئی جایگزین CAPTCHA. همچنان می‌توانید از نسخه‌های 3 و 4 reCAPTCHA Google استفاده کنید، اما ممکن است بخواهید برای تجربه کاربری بهتر در صفحه‌های ورود، نظرات و WooCommerce خود به Cloudflare Turnstile بروید. CAPTCHA امنیت سایت شما را با تأیید اینکه تعاملات کاربر از سوی انسان ها انجام می شود، نه ربات ها، افزایش می دهد. Turnstile می تواند این کار را انجام دهد بدون اینکه بازدیدکنندگان سایت شما حتی از وجود آن مطلع باشند.

CAPTCHA چیست و چرا باید از آن استفاده کنم؟

CAPTCHA مخفف “آزمون تورینگ عمومی کاملاً خودکار برای تمایز بین رایانه ها و انسان ها” است. اسکریپت ها و ربات های خودکار به طور گسترده ای برای شبیه سازی تعاملات انسانی در وب برای اهداف مخرب مانند ارسال هرزنامه به فرم های سایت شما یا آزمایش اعتبار ورود به سیستم عمومی یا سرقت شده در فرم های ورود به سایت شما استفاده می شوند. حملات کارتینگ WooCommerce یک تهدید امنیتی است که صاحبان سایت های تجارت الکترونیک با آن روبرو هستند.

استفاده از CAPTCHA به شما این امکان را می دهد تا تأیید کنید که یک شخص واقعی است که فرمی را ارسال می کند، محصولات شما را می خرد یا سعی می کند به سایت شما دسترسی پیدا کند. اگر ربات‌ها نتوانند در آزمون «اثبات کنید شما انسان هستید» که توسط CAPTCHA ارائه شده است، غربالگری و مسدود می‌شوند.

reCAPTCHA گوگل از پازل های شناسایی تصویر برای جداسازی ربات ها از انسان ها استفاده می کند. این می تواند برای ما انسان ها آزاردهنده باشد. اگر روزی چندین بار مجبور به شناسایی تصاویر و حل پازل های دیگر برای اثبات انسانیت خود شوید، بسیار خسته کننده می شود. افزودن یک CAPTCHA مانند این به صفحه پرداخت فروشگاه شما مشکلاتی را برای مشتریان ایجاد می کند و می تواند فروش شما را کاهش دهد.

اینجاست که Cloudflare Turnstile به عنوان یک سرویس نامرئی CAPTCHA یا noCAPTCHA وارد می شود.

Turnstile و Invisible CAPTCHA چیست؟

Cloudflare Turnstile از یادگیری ماشینی و «چالش‌های غیر مزاحم مرورگر مبتنی بر تله‌متری و رفتار مشتری» استفاده می‌کند تا تعیین کند کدام یک از بازدیدکنندگان شما انسان هستند – بدون اینکه از آنها بخواهید کاری انجام دهند. گردان حتی نباید در سایت شما قابل مشاهده باشد. می توانید آن را برای بازدیدکنندگان خود کاملاً نامرئی کنید. در طول این فرآیند هیچ یک از ترافیک شما از طریق Cloudflare ارسال نمی شود.

نحوه شروع استفاده از گردان با Kadence

افزونه Kadence CAPTCHA را نصب کنید یا اگر نسخه قبلی Kadence reCAPTCHA را نصب کرده اید، آن را به روز کنید. تنظیمات قدیمی شما همچنان کار خواهند کرد و تجربه کاربری یکسان خواهد بود.

قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > تنظیمات کپچا در منوی مدیریت وردپرس شما در برگه کلیدهای API، می‌توانید Google reCAPTCHA یا Cloudflare Turnstile را انتخاب کنید. شما باید کلیدهای API را برای استفاده با هر یک از سرویس ها تنظیم کنید. برای دستورالعمل‌های نحوه تنظیم reCAPTCHA، اینجا را کلیک کنید.

اگر می‌خواهید Turnstile را راه‌اندازی کنید، باید یک حساب کاربری Cloudflare داشته باشید یا ایجاد کنید که رایگان است. پس از ورود به حساب کاربری Cloudflare خود در https://dash.cloudflare.com، از لینک Turnstile در منوی سمت چپ به صفحه تنظیمات Turnstile بروید.

شما باید یک رکورد سایت جدید ایجاد کنید، آن را نامگذاری کنید و نام دامنه آن را وارد کنید. شما همچنین باید انتخاب کنید که چگونه می خواهید Turnstile در سایت شما ظاهر شود (یا ظاهر نشود).

Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند

در پایین تنظیمات Turnstile کلیدهای API خود را پیدا خواهید کرد. آنها را کپی کرده و در فیلدهای مناسب در تنظیمات Kadence CAPTCHA جایگذاری کنید.

Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند
Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند

در نهایت، در قسمت تنظیمات فرم، می توانید انتخاب کنید که Turnstile در سایت شما کجا استفاده شود.

Kadence CAPTCHA پشتیبانی از گردان CloudFlare را اضافه می کند

راه اندازی Turnstile یک فرآیند سریع و آسان است. بازدیدکنندگان شما از تجربه کاربری یکپارچه Turnstile قدردانی خواهند کرد و از ایمن بودن سایت خود بهره مند خواهید شد.

مزایای Kadence Full Bundle

افزونه Kadence CAPTCHA فقط در مجموعه کامل Kadence موجود است و به طور جداگانه فروخته نمی شود. اگر با ارسال ربات، حملات کارت یا هرزنامه سر و کار دارید، Kadence CAPTCHA ابزار دیگری برای به حداقل رساندن فعالیت های مخرب در سایت وردپرس خود در اختیار شما قرار می دهد.

بسته کامل Kadence را دریافت کنید