منو سایت

Teardown با خوب زندگی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Teardown با خوب زندگی کنید

Teardown با خوب زندگی کنید

اگر نشنیده‌اید، در ۱۰ نوامبر در ساعت ۱۰ صبح اقیانوس آرام میزبان رویدادی برای تخریب صفحه فرود با The Good هستیم! این جمعه سیاه/دوشنبه سایبری با تمرکز بر تبدیل بازدیدکنندگان سایت شما به خریداران خواهد بود. ما در مورد این رویداد تخریب بسیار هیجان زده هستیم! برای برخی زمینه‌ها، می‌خواهیم به چند سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم…

چگونه به این مشارکت رسیدیم

ما از طرفداران بزرگ ارتباط با جامعه اطراف شما هستیم. این اغلب شامل اشتراک‌گذاری پست‌ها، نظر دادن در مورد فیدها و ارسال چیزهایی است که برای دنبال‌کنندگان شما روشن‌کننده و جذاب است. ما با The Good مواجه شدیم زیرا آنها مطالعه ای را منتشر کرده بودند که به نظر ما جالب و مفید بود، بنابراین طبیعتاً در پستی به آن لینک دادیم که خبر انتشار کیت فروشگاه Kadence را اعلام می کرد. این منجر به چند DM شد، به دنبال آن یک چت زوم، و اکنون یک همکاری شیرین که ما در مورد آن هیجان زده ایم! شما هرگز نمی دانید که یک رابطه موثر ساده می تواند شما را به کجا برساند.

چه کسی آن را اداره می کند؟

این جلسه تخریب زنده توسط جان مک دونالد، موسس و مدیر عامل The Good، و بن ریتنر، بنیانگذار و توسعه دهنده اصلی در KadenceWP هدایت خواهد شد. کتی زانت دوست داشتنی، رئیس بازاریابی KadenceWP، میزبان ما خواهد بود.

چرا این کار را می کنیم

ما در Kadence کارهای زیادی انجام می دهیم فقط به این دلیل که جامعه خود را دوست داریم و همیشه به دنبال راه هایی برای مشارکت هستیم. این رویداد نیز از این قاعده مستثنی نیست. The Good به برندهای بزرگ کمک کرده است تا نرخ تبدیل خود را بهینه کنند، و ما می‌خواهیم این نوع اطلاعات را به جامعه Kadence خود بیاوریم.

چه نوع صفحات/سایت هایی را باید ارسال کنید؟

این برای کسانی است که دارای سایت های تجارت الکترونیک هستند و می خواهند نرخ تبدیل خود را بهینه کنند. ما می خواهیم صفحات فرود جمعه سیاه/دوشنبه سایبری شما را ببینیم! اگر قبلاً یک صفحه فرود BF/CM ندارید، تا 31 اکتبر فرصت دارید که آن را ایجاد کرده و ارسال کنید. ما به تمام صفحات فرود ارسال شده برای بررسی در طول این پخش زنده نخواهیم رسید، اما اجازه ندهید که شما را از ارسال صفحه بازدارد!

محل ارسال

خوشحالم که پرسیدی! با پر کردن فرم موجود در این صفحه می توانید صفحه فرود خود را ارسال کنید.

کجا تماشا کنیم

چه صفحه فرود شما انتخاب شده باشد یا نه، ما شما را به شرکت در این رویداد تشویق می کنیم تا از کارشناسان برجسته در زمینه بهینه سازی نرخ تبدیل صفحه فرود تجارت الکترونیک وردپرس شرکت کنید! ما معتقدیم که ابزارها و بینش های قدرتمندی برای افزایش تبدیل و افزایش درآمد به شما می دهد. اینجا درگیر شوید!

کجا به ما برسیم

اگر سوال دیگری در مورد این رویداد دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید! همیشه می توانید ما را در گروه فیس بوک ما بیابید یا می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.